BenefitMAP

BenefitMAP to analityczne narzędzie online, które pozwala holistycznie spojrzeć na program medyczny funkcjonujący u Pracodawcy. Aplikacja umożliwia w czasie rzeczywistym porównanie zakresów świadczeń z programami medycznymi z lokalnego portfela Mercer.

 

BenefitMAP zapewnia:

 

  • Spojrzenie w przyszłość - BenefitMAP umożliwia prognozowanie przyszłych kosztów opieki medycznej i potencjalnych oszczędności;
  • Spersonalizowany obraz porównawczy - BenefitMAP posiada funkcjonalny benchmarking, który w czasie rzeczywistym umożliwia filtrowanie różnych danych zgodnych z wymaganiami Klienta;
  • Optymalne podejmowanie decyzji - BenefitMAP ma za zadanie pomóc Pracodawcy w szeroko rozumianej analityce i zapewnić przejrzystość w podejmowaniu decyzji.

Narzędzie ma za zadanie wspierać osoby z Działów HR, Zakupów czy Finansów w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych przy jednoczesnym budowaniu różnych scenariuszy wedle przyjętych założeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Porozmawiaj z konsultantem Mercer Polska

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej, by dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i produktach.

*Required Fields