Mercer Total Remuneration Survey (TRS)

Uzyskaj dostęp do kompleksowych danych!

 

Obecnie wiele firm w Polsce mierzy się z biznesowymi i ludzkimi wyzwaniami, wywołanymi spowolnieniem lub zakłóceniami w ich codziennej działalności. Szczególnie teraz, w obliczu wyzwań, które aktualnie stawia przed nami rynek pracy i wynagrodzeń, dostęp do jednego z największych i najbardziej kompleksowych raportów płacowych jest koniecznością.

 

Total Remuneration Survey to ogólnopolskie i ogólnobranżowe badanie Mercer. W roku 2021 w badaniu udział wzięło 641 firm, a raport prezentuje dane dla sektorów takich jak: Manufacturing, Consumer Goods, Life Sciences, Shared Services, High-Tech, Logistics oraz Retail. TRS dostarcza informacji na temat wszystkich komponentów wynagrodzenia, w tym wynagrodzenia zasadniczego, dodatków gwarantowanych, premii oraz świadczeń pozapłacowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem TRS 2021.

TRS cover 

 

Zakres badania Total Remuneration Survey

Wiarygodne dane rynkowe: Szczegółowa analiza rynkowa stanowisk oraz wag/klas stanowisk umożliwiająca identyfikację niedopłacanych i nadpłacanych pozycji i grup w porównaniu do statystyk rynkowych.

 

Szeroki wachlarz stanowisk: Możliwość porównywania indywidualnych stanowisk, z rodzin takich jak: Finance & Accounting, IT, HR, Customer Service, Sales, Marketing, Manufacturing, Engineering, Logistics, itp. 

 

Polityk wynagrodzeń i świadczeń: Podsumowanie polityk wynagrodzeń, uwzględniające podwyżki, wskaźniki rotacji, wynagrodzenia zmienne krótko i długoterminowe oraz świadczenia dodatkowe.

 

Nowoczesne narzędzie online: Wyniki badania dostarczone w interaktywnym narzędziu online Mercer WIN, które pozwala na tworzenie dowolnych porównań do rynku, peer-group, eksport do pliku Excel/PDF i wiele innych!


Najważniejsze daty procesu 2022

  • Nadanie dostępu do platformy Mercer Data Connector: 1 marca
  • Termin przesłania danych płacowych do badań Mercer: 6 maja
  • Data publikacji wyników badania Total Remuneration: sierpień 2022
  • Webinar podsumowujący trendy rynku wynagrodzeń: październik 2022

 

Wyniki badania Total Remuneration Survey

Wyniki badania TRS 2021  dostępne są „od ręki”. Już za 24h mogą Państwo mieć dostęp do bazy danych 640 firm z całej Polski!


Uczestnikom badań płacowych oferujemy coroczną konferencję online na temat trendów rynkowych, a w ramach zakupu oraz uczestnictwa nasi klienci otrzymują wsparcie w przekazaniu danych płacowych na platformie Mercer Data Connector oraz korzystaniu z platformy Mercer WIN, na której publikowane są wyniki raportów (webinary oraz szkolenia).


W celu dowiedzenia się więcej o ofercie oraz naszych badaniach płacowych, prosimy o kontakt z konsultantem Mercer.


Zapoznaj się ze skrótem TRS 2021

Wprowadź swoje dane, aby zapoznać się ze skrótem TRS 2021.

*Required Fields