W jaki sposób można opisać zaangażowanych pracowników? Pierwsze słowa, które przychodzą na myśl to: produktywni, lojalni, szczęśliwi. Zaangażowanie pracowników stanowi jeden z kluczowych problemów organizacji na całym świecie. Mimo to zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Mercer, kierownictwo nie otrzymuje informacji o zaangażowaniu pracowników, które uznają za cenne.

 

Mierzenie zaangażowania pracowników to początek do efektywnego zarządzania podległymi zespołami, ale to, w jaki sposób wyniki zostaną przełożone na kluczowe wnioski a wnioski na realne akcje, wyróżni Twoją organizację.

 

Poza dostarczeniem istotnych danych – wyników ankiet, pomagamy w zadaniu właściwych pytań pracownikom, zidentyfikowaniu i zrozumieniu kluczowych wniosków prowadzących do wprowadzenia znaczących zmian.

 

Oferujemy szereg narzędzi oraz światowej klasy doradztwo w zakresie strategii talentów , które pomagają zwiększyć doświadczenie pracowników, wydajność, wykorzystać spostrzeżenia i umożliwić zmiany w Twojej organizacji:


Porozmawiaj z konsultantem Mercer Polska

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej, by dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i produktach. 

*Required Fields