Calendar Icon 

Informacje praktyczne

Dzień: 8 czerwca 2022 r.

Godz.: 10:00 - 11:00

Format: Online


 

Szanowni Państwo,

 

Trudno dzisiaj nawet wśród największych ekspertów inwestycyjnych znaleźć takiego, który wskaże nam inwestycję, na której można będzie w najbliższych miesiącach z pewnością zarobić. A jeżeli dołożymy do tego dwucyfrową inflację, to obecna sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana.

 

W efekcie pojawiają się liczne pytania. W jaki sposób powinniśmy dzisiaj inwestować w planach emerytalnych? Czy regularność wpłat i długa perspektywa inwestycji zawsze ochronią nasze aktywa? Czy można znaleźć fundusze inwestycyjne, które stanowią optymalny sposób na zabezpieczenie naszego kapitału? Czy takie fundusze znajdują się w ofercie naszego planu emerytalnego? W jaki sposób komunikować się dzisiaj z pracownikami? Czy jesteśmy przygotowani na wytłumaczenie osobom, które odchodzą dzisiaj na emeryturę, dlaczego w ostatnim roku straciły równowartość kilkunastu (a czasem i więcej) miesięcznych składek/wpłat?

 

Na te i podobne pytania spróbujemy odpowiedzieć w trakcie naszego webinarium. Poprowadzą je Łukasz Witkowski i Kamil Skowera, doradcy Mercera o ogromnym doświadczeniu i wiedzy z zakresu inwestycji i planów emerytalnych.

 

Temat jest niezwykle ważny, a wiedza co robić, by zabezpieczyć interes naszej firmy i chronić środki pracowników może okazać się dzisiaj kluczowy dla naszych przyszłych relacji z pracownikami.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Proszę wypełnij poniższe dane, aby zarejestrować się na webinar:

Webinar: Dotkliwe straty funduszy z planów emerytalnych prowadzonych przez pracodawców. Czy pracodawcy mogą coś zrobić?

*Required Fields


8 czerwca 2022 r.

Godz. 10:00 - 11:00

Webinar: Dotkliwe straty funduszy z planów emerytalnych prowadzonych przez pracodawców. Czy pracodawcy mogą coś zrobić?

Kontakt