Calendar Icon 

Informacje praktyczne

Dzień: 15 grudnia 2021

Godz.: 10:00 - 11:00

Format: Online


Jak dzisiaj inwestować swoje oszczędności? Czy nadal właściwym jest inwestowanie w fundusze obligacyjne, które w 2021 przyniosły znaczne straty? Jak podczas kryzysu sprawdziły się fundusze cyklu życia i czy ich obecna konstrukcja jest optymalna? Czy fundusze PPE i PPK ochronią nas przed inflacją, która jest już na poziomie prawie 8% r/r?

 

Bez wątpienia w polskiej i światowej gospodarce dzieją się rzeczy, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Najpierw martwiły nas niskie stopy procentowe i załamanie na rynkach akcji. Dzisiaj zajmuje nas szalejąca inflacja, spadająca wartość polskiego złotego i straty funduszy obligacyjnych. Każde z tych zjawisk ma bezpośrednie przełożenie na nasze inwestycje i oszczędności zgromadzone w planach emerytalnych. Wszystko to stawia pracodawców prowadzących te plany przed nowymi wyzwaniami. Warto przy tej okazji pamiętać, że dla pracowników, środki zgromadzone w PPE / PPK / PPO to nierzadko jedyne oszczędności, jakie są w stanie zgromadzić. Co w takim razie warto i należy dzisiaj robić? Czy obecna sytuacja na rynku finansowym naraża pracodawców na dodatkowe ryzyka?

 

Zapraszamy na webinarium, podczas którego spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Proszę wypełnij poniższe dane, aby zarejestrować się na webinar:

Webinar: Mocne spadki funduszy obligacyjnych, hossa na akcjach i inne istotne wydarzenia ostatnich dwóch lat oraz ich wpływ na nasze oszczędności emerytalne.

*Required Fields

15 grudnia 2021

Godz. 10:00 - 11:00

Webinar: Mocne spadki funduszy obligacyjnych, hossa na akcjach i inne istotne wydarzenia ostatnich dwóch lat oraz ich wpływ na nasze oszczędności emerytalne.

Kontakt